BitterBallenBorrel Breda is een inspirerende zakelijke netwerkactiviteit die wordt georganiseerd voor en door zelfstandig/MKB ondernemers uit Breda e.o. bij Casa Savor te Ulvenhout.
BitterBallenBorrel Breda is laagdrempelig zakelijk netwerken zonder vaste kosten; de toegang, het programma, de begeleiding, het bijwonen van de lezing en de bitterballen zijn kosteloos.
Iedere BitterBallenBorrel Breda nodigen we een inspirerende (thema) spreker uit voor een korte lezing over een maatschappelijk en/of ondernemers thema, wordt er een pitch gegeven door een deelnemer en is er meer dan voldoende tijd om met elkaar in gesprek te gaan.
Gedurende de lezing krijg je een aantal onderwerpen in een hoog tempo aangereikt. Met ondersteuning van voorbeelden en verhalen. Soms herkenbaar, soms een beetje confronterend, maar vooral motiverend en inspirerend.
Een beter resultaat krijgen begint bij jezelf. Zodra je als ondernemer groeit, groeit je bedrijf met je mee! Daarom krijg je tips en technieken aangereikt om jezelf te ontwikkelen. Na deze speech heb je concrete handvatten waarmee je direct aan de gang kunt gaan en je business een enorme boost kunt geven.
Rob Wuijster
Rob Wuijster is voormalig bondscoach van het Zwitserse nationale heren hockeyteam en mentalcoach in de topsport. En als motivational speaker heeft hij al duizenden mensen gemotiveerd en geïnspireerd. De kennis heeft hij opgedaan door soms te verliezen en soms te winnen en uit te zoeken waar dat door kwam.
Kom luisteren als je de beste versie van jezelf wilt worden en je bedrijf wilt laten accelereren!